Ми працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 18:00
 Як часто міняти щітки склоочисника?

Як часто міняти щітки склоочисника?

Для безпечного водіння, важливо, регулярно замінювати склоочисники лобового скла. Кожна деталь автомобіля по-своєму важлива, в тому числі і двірники. Вони виконують своє ключове завдання – забезпечують повну видимість дороги для водія.

Фахівці рекомендують замінювати щітки склоочисників кожні півроку або 10 000 км. пробігу.
Як зберегти ваші двірники?

Склоочисники мають одне з вирішальних значень у Вашій безпеки. Дуже важливо міняти щітки склоочисника кожні шість місяців, так як, перебуваючи за кермом, водій повинен мати чіткий, «чистий» огляд. Виконуючи ці три кроки, ви зможете продовжити термін служби ваших склоочисників.

1. Регулярно перевіряйте свої склоочисники.

Ось те, на що Ви повинні дивитися при перевірці ваших склоочисників:

Потрісканий і хвилеподібний
край чистить гумки ознака сильного зносу.
В’їдаються бруд в очищувальну гумку. На дорозі всілякі хімічні речовини можуть прилипнути до двірників, в результаті чого вони почнуть залишати на склі масляні розводи і сліди.
Порвана гума. Коли гумовий елемент відривається від своєї несучої конструкції, він починає видавати «грюкання» звук при використанні. Неправильна установка двірників (навіть оригінальних) і не правильна збірка конструкції склоочисника може привести до подряпин на склі.
Засохла гума. Прямі сонячні промені і різка зміна температури може призвести до затвердіння гуми та втрати її гнучкості. Як результат цього нерівномірна очищення скла і водяні розводи.
Пошкодження конструкції. Лід і обладнання автомийки можуть погнути важелі склоочисників та завадити його конструкцію.
Шліфувальний знос гуми. У наших суворих зимових умовах зношені гумові елементи рвуться по краях, і як наслідок гірше чистять скло.

2. Частіше мийте щітки склоочисників.

Для очищення щіток склоочисника, застосовувати неабразивні і не дряпають миючі речовини з м’якою тканиною або ватним тампоном. Звіряйтеся з сервісної книгою автомобіля, щоб зрозуміти, який очищуючий розчин рекомендується для ваших склоочисників.

3. Видаляйте лід і сніг

У зимовий період, переконайтеся, що ретельно зчистили сніг і лід з лобового скла перед початком роботи ваших двірників. Застиглий лід і сніг може привести до пошкодження «лез» або викликати відмову двірників через перевантаження. Якщо це станеться, скористайтеся сервісної книгою і дотримуйтесь вказівок з неї.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.